Riiki sisenemise tingimused

vt COVID reisipiiranguid: 

Juhime tähelepanu sellele, et Iisraelil on õigus muuta riiki sisenemise ja seal viibimisega seotud reegleid ning ei pruugi sellest teisi riike  koheselt teavitada. Seetõttu ei vastuta Välisministeerium reisiinfo õigsuse ega selle kasutamisest tekkida võiva kahju eest.

Soovitame riiki sisenemise tingimused sõltuvalt plaanitava reisi iseloomust üle täpsustada lähimast saatkonnast:

Iisraeli Suursaatkond Helsingis
Aadress: Yrjönkatu 36, 00100 Helsinki
Telefon: (358 9) 681 20 20
Faks: (358 9) 135 69 59
E-post: [email protected]

Lennufirmad kasutavad riiki sisenemise õiguse kontrollimisel reisiinfo käsiraamatut  Travel Information Manual´i (TIM), kus  reisisihi, passiandmete ja reisi eesmärgi sisestades saate informatsiooni viisa vajalikkuse, passi kehtivuse ja täiendavate nõuete kohta.

Välisministeeriumile edastatud andmetel võivad Eesti kodanikud Iisraelis viibida ilma viisata kuni 90 päeva poole aasta jooksul. Eesti kodanikul peab Iisraeli saabudes olema kaasas pass (kehtiv vähemalt 6 kuud pärast saabumispäeva), tal peab olema ette näidata tagasisõidupilet ja riigis viibimiseks vajalikud rahalised vahendid.

Iisrael võib kehtestada individuaalseid piiranguid riiki sisenemisel. Isikutel, kes on varem Iisraelis töötanud või ületanud oma viibimisaega tasub konsulteerida Iisraeli saatkonnaga Helsinkis piiri ületamisega seotud asjaolusid.